Uczniowie pomogą choremu Przemkowi

Występy wokalne i pokazy tańca współczesnego - to m.in. takie atrakcje przygotowuje Miejskie Gimnazjum nr 2 w Piekarach Śląskich na kolejny, szósty już koncert charytatywny, który odbędzie się 15 lutego w Miejskim Domu Kultury. Tym razem uczniowie pomogą trzyletniemu Przemkowi, cierpiącemu na porażenie mózgowe. Wydarzenie honorowym patronatem objęła Prezydent Sława Umińska-Duraj.

Szósty już koncert charytatywny „MG 2 spieszy z pomocą” odbędzie się 15 lutego o godzinie 17 w Miejskim Domu Kultury w Piekarach Śląskich.

Podczas koncertu będą zbierane pieniądze na leczenie trzyletniego Przemka, cierpiącego na porażenie mózgowe. Chłopiec przyszedł na świat w siódmym miesiącu ciąży. Przeszedł kilka poważnych operacji. Rehabilitacja to dla niego szansa na radzenie sobie w życiu. Zbiórkę przeprowadzi Fundacja Ogniwo z Jastrzębia Zdroju.

W programie artystycznym, przygotowanym przez uczniów Miejskiego Gimnazjum nr 2, znajdą się m.in. występy wokalne i pokazy tańca współczesnego, ludowego oraz latynoamerykańskiego, zaś o dobry humor zadba szkolny kabaret.


Ta strona używa pliki cookies, dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.Kliknij i dowiedz się więcej.

Rozumiem