MOSiR Cup 2017: Trwają zapisy drużyn do rozgrywek

Do 27 kwietnia przyjmowane będą zapisy drużyn do amatorskich rozgrywek piłki nożnej MOSiR Cup 2017. Imprezę sportową organizuje Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Piekarach Śląskich.

Drużyny mogą zgłaszać się do udziału w amatorskich rozgrywkach piłki nożnej MOSiR Cup 2017. Zapisy potrwają do 27 kwietnia w dziale Promocji i Sportu Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Piekarach Śląskich (pok. 37) lub pod numerem telefonu: 32 768 11 00.

Mecze turniejowe będą rozgrywane w formule open na boisku sportowym Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji przy ulicy Olimpijskiej 3. Drużyna musi liczyć minimum siedem osób. W rozgrywkach mogą uczestniczyć osoby urodzone w 2000 roku i starsze. Dozwolony jest udział zawodników, którzy grają w klubach, bez względu na klasę rozgrywek.

Spotkania zaplanowane są od maja, od poniedziałku do piątku od godziny 20, równocześnie na obu połowach sztucznego boiska. System rozgrywek oraz terminarz podane zostaną dopiero po zakończeniu zapisów.

Wpisowe za udział w rozgrywkach wynosi 250 zł od drużyny. Szczegółowy regulamin dostępny jest na stronie internetowej piekarskiego MOSiR-u: http://www.mosir.piekary.pl/index.php?mod=aktualnosci&id=2523.

 

Ta strona używa pliki cookies, dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.Kliknij i dowiedz się więcej.

Rozumiem