PIEKARY ŚLĄSKIE
MIASTO Z PERSPEKTYWAMI

System Informacji Przestrzennej
Budowa Nowego Szpitala

AKTUALNOŚCI

Zawodówka zaprasza na dni otwarte

Zdjęcie

Co słychać w modzie? Jak uporać się z zepsutym samochodem?  Jak zrobić dobre zdjęcia? Interesują cię nowinki ze świata rzemiosł różnych, chcesz zobaczyć jak wygląda nowoczesna szkoła kształcąca w wielu interesujących zawodach? Zapraszamy uczniów klas III gimnazjów zainteresowanych podjęciem nauki w Zasadniczej Szkole Zawodowej na "Dni Otwarte Szkoły", które odbędą się w dniu 20 i 22 marca 2012 r. od godz. 9.00 do 15.00.

Na miejscu można będzie zapoznać się z ofertą edukacyjną szkoły, warunkami kształcenia. Uczniowie będą mieli okazje odwiedzić nowoczesne pracownie mechaniczną, fryzjerstwa i gastronomiczną. Będzie to również świetna okazja by porozmawiać ze starszymi kolegami uczącymi się w ZSZ by poznać ich zdanie o szkole.

- W Zasadniczej Szkole Zawodowej kształcimy w zawodach rzemieślniczych jak fryzjer, cukiernik, piekarz, sprzedawca, mechanik pojazdów samochodowych, lakiernik, blacharz, w zawodach budowlanych oraz w każdym innym zawodzie wybranym przez ucznia – mówi dyrektor szkoły Aleksandra Wiśniewska Wylenżek.

Placówka zaprasza także do Technikum Młodzieżowego w zawodach:

· Technik usług fryzjerskich

· Technik żywienia i usług gastronomicznych

· Technik logistyk

Doskonała kadra pedagogiczna i dobrze wyposażone pracownie gwarantują zdobycie wiedzy i umiejętności oraz przygotowanie egzaminów potwierdzających kwalifikacje zawodowe.

- Zapraszamy uczniów szkół gimnazjalnych do zdobywania zawodu w naszej szkole a ich uczniów do odwiedzenia naszej szkoły – kończy dyrektor Wylenżek.

autor: Marcin Gaweł
2012-03-20
Zdjęcie
Zdjęcie
Zdjęcie
ZdjęcieDodaj do:

MisteriumIV Przegląd Zespołów AmatorskichInformacja dla mieszkańców zasobów ArradyAkcja Zima 2014-15rekrutacja do przedszkoli1% podatkuZostań rodziną zastępcząMapa Inwestycji Piekar ŚląskichKarty ParkingoweNowe StudiumWirtualny Spacer po Księżej Górze
!
ODWIEDŹ NAS NA
! ODWIEDŹ NAS NA

Facebook YouTube

!
POLECAMY

PiekaryTV

PIEKARY 360 STOPNI - PANORAMY
AUDYCJE: NASZE SPRAWY
RADIO PIEKARY
MCIT
?
CO? GDZIE? KIEDY?Urząd Miasta Piekary Śląskie ul. Bytomska 84, 41 940 Piekary Śląskie tel. 048 32 287 20 41, fax. 048 32 287 22 69
Rzecznik prasowy tel. 048 32 39 39 335 email:rzecznikprasowy@piekary.pl

Projekt graficzny wykonanie i utrzymanie strony www: Art4net s.c.